Získejte až 80% zhodnocení

Zahájení spolupráce spočívá ve vyplnění vstupního formuláře, v tu chvíli se stáváte investorem a bude vám přidělen obchodní zástupce, který bude vaším partnerem a poradcem. Váš poradce vám zašle modelový předpoklad zhodnocení na dobu 30 dní. Na základě toho se můžete rozhodnout, zda svůj vklad navýšíte, ponížíte, zopakujete. Zvolená částka vkladu záleží pouze na vašem rozhodnutí, minimální vklad, který lze vůbec efektivně zhodnocovat, je však 500 korun. Každá vaše investice je okamžitě výnosná, a to díky našemu exklusivnímu kurzu 1,80.

Pro představu: bude-li váš vklad v hodnotě 10 000 korun, během 30ti dní se zhodnotí o 8000 korun. V tu chvíli můžete učinit výběr v hodnotě 18 000 korun. Sedm dní před koncem období vás budeme kontaktovat. Je pouze na vás, zda chcete pokračovat, či nikoli. Tím je vaše transakce uzavřena. V případě, že se rozhodnete částku zhodnocovat dalších 30 dní, opět vám bude zaslána modelová kalkulace a proces se opakuje. Také je možnost vybrat pouze část.

*V případě, že se rozhodnete vybrat svůj vklad mimo 30ti denní zhodnocovací cyklus, bude vám vrácen vklad, avšak ponížený o manipulační poplatek dle aktuálního řádu společnosti. Transparentnost transakcí a efektivitu zhodnocení si můžete zpočátku ověřit nejen v našich recenzích. To, jak výjimečné zhodnocení nabízíme, ale nejlépe zjistíte sami, a to provedením a zhodnocením prvního vkladu.