1/11/2020

O nás

Stránka vyhra.net poskytuje tipy a analýzy na sportovní utkání. Skupina matematiků, programátorů a úspěšných sázkařů vytvořila software, který vypočítává pravděpodobnost výsledků utkání a dalších sázkařských příležitostí. Naše data byly vytvořeny pro špičkové týmy, které jej využívají pro analýzy zápasů.

Nástroj jsme testovali po celý rok 2020 a nyní ho přinášíme v beta formě. Zaměřujeme se na fotbalové ligy z celého světa, v budoucnu chceme rozvíjet naše predikce i v ostatních sportech. Úspěšnost našich tipů se nyní pohybuje okolo 80 %. Jsme si jisti, že podobný nástroj v CZ/SK nenaleznete.

Jak používat stránku Vyhra.net?

V levém panelu můžete vidět jednotlivé fotbalové ligy. Nižší ligy jsou úplně zdarma a bez registrace. Stačí kliknout například na ligu LEAGUE ONE a vybrat si zápas. Po kliknutí na něj vidíte tipy a důvěru v procentech. Vypočítáváme: Výsledek: Domácí / Remíza / Hosté, zda oba týmy dají gól, počet gólů, počet gólů za první poločas a asijský handicap.

Pokud si chcete vyzkoušet ty nejznámější ligy, stačí se registrovat s pořídit si PREMIUM členství. Pro vaší jistotu jsme se rozhodli, že každý může naše služby vyzkoušet zcela zdarma po dobu 7 dní. Následně se platí 490,- Kč za 14 dní.

Závěrem

Každý úspěšný sázkař ví, že v kurzovém sázení je nejdůležitější matematika. Samotná čísla ukazují nejvíce a pokud k tomu přidáme i naše zkušenosti z minulých let, vznikají tipy, které mají hlavu a patu. Přestaňte sázet na náhodu, doufat v zázrak a dotovat sázkové kanceláře. Inspirujte se tipy a uvidíte, že se brzy budete nacházet v kladných hodnotách.

Doporučení

Doporučujeme si vždy vybrat 1-2 ligy a kompletně se o ně zajímat. Tzn. číst o dění v klubech a porovnávat své domněnky s tipy na stránkách vyhra.net. Jedině tak se stanete nezávislým sázkařem, který může vydělávat desítky tisíc korun měsíčně.

Banner