Vydělávejte jednoduše

Zákon číslo 186/2016 Sb. o loteriích a hazardních hrách, který vstoupil v platnost 1. 1. 2017 přinesl řadu změn, které se týkají provozovatelů živých heren, online casin a v konečném důsledku i hráčů samotných. Zásadní změnou vztahující se na každého provozovatele, je povinnost vlastnit licenci. Po dvou letech se potvrdilo, že si tuzemské sázkové kanceláře pouze chtěly upevnit pozici a nepustit si nové hráče na trh. To dokládá i fakt, že nikdo ze zahraničních podnikatelů, kteří o licenci zažádali, ji doposud neobdrželi. Nelicencovaným hernám jsou nyní záměrně blokovány webové stránky stejně jako platby a tím je jim znemožněna jakákoli další činnost, která by jen teoreticky mohla ohrozit monopol lídrů na trhu. Odstřižení výdělečných sázkařů zajistilo bezpečnou eliminaci ztrát. Je patrné, že každý, kdo dlouhodobě sází v českých podmínkách, nemůže být v plusu, vše je propočítané tak, aby v nejlepším případě sázkařům zůstal nulový profit.

0
Aktuální počet klientů
0
Vydělali jsme vám už

Co tedy děláme?

Mnoho profesionálních sázkařů a pokerových hráčů se kvůli této změně přesunulo do zahraničí, nás nevyjímaje. V současné době uplatňujeme výhodný systém investic na burze Betfair a Betson. Betfair je průkopníkem na poli sázkových burz, a to už od roku 2000. Funguje na podobném principu, jako například Ebay. Jde o online platformu, která jen páruje kupující a prodávající (backery a layery). Benefitem je, že investor nemusí disponovat podrobnou znalostí odvětví, stačí, když si se svým obchodním partnerem, layerem, předá jen již připravenou sázku s dobrým kurzem. V praxi to znamená, že nemusíte sledovat statistiky a aktuální informace například o americkém fotbalu, přesto vám dobře zainvestovaný zápas může zvýšit vklad až o 200 %. Jednoduchost věci dokládá i fakt, že jsme sami již šest let profesionálním traderem na koňských dostizích, aniž bychom o nich měli větší než elementární povědomí.

Jakmile pochopíte tento princip obchodování a investic, zjistíte, že můžete efektivně zhodnocovat své vklady odkudkoli a kdykoli, pouze s připojením na wifi. Tento systém má i nespornou výhodu v tom, že se můžete zapojit bez vynaložení externích nákladů, tím je míněn vysoký kapitál, software, živá data a poplatky za každou transakci. Díky systému Vyhra.net, na kterém jsme pracovali přes šest let, můžete investovat i malé obnosy a pomalu si vyzkoušet jejich efektivní zhodnocení. Jsme tu pro vás!